Rondon Je Postigao Gol I Asistirao U Meču Protiv Akhmata

Sadržaj:

Anonim

Moskovski CSKA pobijedio je Ahmeta Groznog na svom terenu. Susret u VEB Areni završen je rezultatom 2: 0. Debitantski pogodak u klubu "vojske" postigao je novajlija u ekipi Solomon Rondon, a takođe i na njegov gol.

U prvom poluvremenu bila je to ravnopravna igra, ali prednost je bila na strani CSKA.

U 36. minuti Rondon je vješto oduzeo loptu do granice šesnaesterca, pogodio, ali pogodio stativu. Minut kasnije domaći su dobili priliku za udarac sa 11 metara.

Nizich je rukom prekinuo Fernandezov popust. Rondon je prišao oznaci i bio precizan - 1: 0.

7 minuta nakon početka drugog poluvremena, Nikola Vlašić udvostručio je prednost ekipe vojske. Vlašić je dobio popust od Rondona i prvi udarac pogodio u bliži kut - 2: 0.

Na kraju Akhmat nije puno učinio, a CSKA je mogao do svoje pobjede još sigurnije, ali zvižduk sudije Ivana Sidenkova iz Sankt Peterburga zabilježio je konačnih 2: 0.

CSKA nakon ove pobjede osvaja 40 bodova i zadržava drugu liniju na ljestvici ruskog prvenstva. Akhmat je na 11. mjestu sa 26 bodova.